Home Forums Q&A Forum Sigma VS. Samyang Reply To: Sigma VS. Samyang

#12113 Reply

SeaDog011
Participant

Ne,…u pravu si.
Svaka oprema zastareva. Ono sto ostaje su utisci i iskustva, posebno oni iz kojih nesto i naucimo.
Posao mi je takav da bar sa putovanjima nemam problema u poslednje vreme i uspevam da posetim neka zaista zanimljiva mesta. Velika je steta sto (jos uvek) ne znam da koristim foto-opremu i da ta mesta i ovekovecim na zadovoljavajuci nacin.
Sa druge strane, posao me trenutno i onemogucava da unapredim svoja znanja. Da nisam trenutno u Atini, bio bih u skoli fotografije koju sam uplatio, ali nazalost morao da odlozim zbog poslovnih obaveza. Ali, kad tad (verovatno na jesen) cu i to odraditi.
Sto se kurseva post-produkcije tice, razmisljao sam i o tome. Mislim da ce napredni kurs u toj skoli koju sam upisao, imati nekoliko casova i na tu temu, ali ja zelim nesto vise, pa cu videti sta mogu da uradim po tom pitanju i ako ne nadjem nista u Beogradu, gledacu da nadjem nesto u inostranstvu.
A onda,…sa znanjem u oku i rukama…na neka lepa mesta!

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close